تغییرات اخیر در خودروسازی ولوو سوئد

در چند سال گذشته خودروسازی ولوو دستخوش تغییرات فراوانی گشته است. از آن پس کارشناسان خودروهای کارکرده این شرکت را خودروسازی با آرزوهای بزرگ می شناسند. سالها از زمانی که فورد سرپرستی شرکت را به عهده داشت می گذرد. با شروع مالکیت جیلی چین شرایط مثبت فراوانی جهت دستیابی این کمپانی به هدف های بلند مدت و از پیش تعیین شده در حال نمایان شدن است.

کارشناسان خودروهای کارکرده

از نظر کارشناسان خودروهای کارکرده رشد این شرکت با رونمایی نسل جدید خودرو شاسی بلند xc90 کاملا قابل مشاهده است.  xc90 نخستین محصول ولوو تحت مالکیت شرکت جیلی به حساب می آید. این مدل خودرو از نظر گروهی از مشتریان اروپایی به عنوان خودروی سال 2015 معرفی گردید.

کارشناسان خودروهای کارکرده

در سری خودروهای سدان ولوو سری  پرابهت s۹۰  را به بازار معرفی نموده است. این خودرو جایگزین نمونه قدیمیs ۸۰  می باشد. s۹۰ به علت استفاده و بهره گیری از فناوری های بکار رفته در مدل90  xcمی تواند به موفقیتی بالا دست یابد. این مدل با هدف ایجاد استانداردهایی نوین در زمینه طراحی سدان‌های خانوادگی لوکس به بازار عرضه می گردد.

خطوط لطیف و روان روی بدنه و طراحی کابینی ساده، طرحی مدرن و امروزی به آن بخشیده است. ولوو با استفاده از سامانه رانندگی خودران  استانداردهای ایمنی جدیدی را در این رده خودروی ایجاد کرده است. روی این سدان تجهیزات مختلف زیادی به فروش می رسد. ترمز خودکار، سیستم تعلیق بادی، کروز کنترل تطبیقی، کنترل دمای مجزای جلو و عقب، تودوزی های چرم، صندلی گرم شونده، رنگ بندی متالیک، ورود بدون کلید، چراغ های جلوی LED، سیستم کمک پارک، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم نصب صندلی کودکiso fix،  ناوبری ماهواره‌ای و … از سیستم های قابل اشاره هستند.

کارشناسان خودروهای کارکرده بر این باورند که بازار کار کرد سری جدید خودروهای این کمپانی به علل ذکر شده در بالا رونق زیادی در سال های آتی داشته باشد.

 

بازگشت

Scroll Up